O nás

Pár slov o nás

iDeratizácia je spoločnosť s 15-ročnou skúsenosťou v oblasti deratizačných, dezinfekčných a dezinsekčných prác. Naši pracovníci sú kvalifikovaní odborníci, ktorí si vedia poradiť v akejkoľvek situácii. Záleží nám na prírode a životnom prostredí a preto dávame prednosť použitiu ekologicky priateľským prostriedkom, pomocou ktorých vás efektívne, aj cenovo dostupne zbavíme škodcov v každej situácii.

Používame ekologicky nezávadné prípravky, ktoré sa dajú aplikovať aj počas prevádzok v nemocniciach, reštauráciách, potravinárskych či iných prevádzkach. Preto, ak máte záujem do deratizačné služby alebo dezinfekciu priestorov, neváhajte nás kontaktovať, radi si s vami dohodneme osobné stretnutie. Spoznajte, čo skutočne profesionálna deratizácia, dezinfekcia a dezinsekcia je.

Súčasťou našich služieb je tiež poradenská činnosť na prevenciu proti šíreniu a rozmnožovaniu rôzneho hmyzu, hlodavcov či nákaz vo vašich domovoch.

Zoznam služieb

Deratizácia

Deratizácia

Navštívili vašu prevádzku nepozvaní hostia v podobe hlodavcov? Alebo sa vám nebodaj potkany a myši prehrýzli až do vášho domova?

Zbavíme vás všetkých.

dezinsekcia

dezinsekcia

Potrebujete zlikvidovať ploštice, šváby? Otravujú vás osy, mravce, komáre či sršne?
Alebo kliešte našli domov vo vašej záhrade?
Nechajte to na nás

dezinfekcia

dezinfekcia

Potrebujete ochrániť vašich zamestnancov, hostí, klientov či svoju rodinu? Alebo chcete mať istotu čistoty domov? Prečítajte si o našej dezinfekcii viac.

máte doma nežiadanú návštevu?
sme na telefóne 24/7